Alle Wedstrijden

Alle Wedstrijden



Datum Tijd Thuis Uit Info
18 mei 18:30 S.F. Deinum JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-4
18 mei 19:30 Wykels Hallum 3 Blauw Wit '34 6
18 mei 19:30 Blauw Wit '34 9 SC Franeker 6
18 mei 20:00 TOSS 1 (zaal) Blauw Wit '34 7 (zaal)
18 mei 21:00 Leeuwarder Zwaluwen 3 (zaal) Blauw Wit '34 2 (zaal)
18 mei 21:00 FVC 3 (zaal) Blauw Wit '34 3 (zaal)
19 mei 20:00 Blauw Wit '34 4 (zaal) Friesland 2 (zaal)
19 mei 22:00 Blauw Wit '34 6 (zaal) Blauw Wit '34 9 (zaal)
20 mei 19:30 Nicator 45+1 Blauw Wit '34 45+1
20 mei 19:30 Leeuwarder Zwaluwen 45+1 Blauw Wit '34 45+2
20 mei 19:30 Blauw Wit '34 VR1 Blauw Wit '34 VR2
20 mei 20:00 FVC 45+1 Blauw Wit '34 45+1
20 mei 20:00 Blauw Wit '34 45+2 Friesland 45+1
20 mei 20:30 Blauw Wit '34 45+1 GAVC 45+1
20 mei 20:30 ST WWS/Warga VR1 Blauw Wit '34 VR2
20 mei 21:00 LAC Frisia 1883 45+1 Blauw Wit '34 45+2
20 mei 21:00 Blauw Wit '34 VR1 ST WWS/Warga VR1
20 mei 21:00 Blauw Wit '34 VR2 ST Dronrijp/Foarut VR1
20 mei 21:30 Blauw Wit '34 45+2 Leovardia 45+1
20 mei 21:30 ST Dronrijp/Foarut VR1 Blauw Wit '34 VR1
21 mei 8:30 FC Burgum JO15-2 Blauw Wit '34 JO15-3
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO11-5 S.C. Stiens JO11-3
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO11-6 Eastermar JO11-1JM
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO9-1 Drachtster Boys JO9-1
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO9-5 VC Trynwalden JO9-1
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO9-6 Minnertsga JO9-1JM
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO8-1 Heerenveense Boys JO8-1
21 mei 8:30 SC Berlikum JO8-1 Blauw Wit '34 JO8-4
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO8-5 FC Burgum JO8-2
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO8-6 CVO JO8-1JM
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO8-7 LAC Frisia 1883 JO8-5
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 JO8-8 MKV'29 MO8-1
21 mei 8:30 Blauw Wit '34 MO15-3 Beetgum MO15-1
21 mei 8:45 SC Franeker JO11-2 Blauw Wit '34 JO11-4
21 mei 9:00 Hardegarijp JO17-1 Blauw Wit '34 JO17-2
21 mei 9:00 Leovardia JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-2
21 mei 9:00 SJO Warga WWS JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-4
21 mei 9:30 Wardy JO13-1JM Blauw Wit '34 JO13-4
21 mei 9:30 Blauw Wit '34 JO10-1 LAC Frisia 1883 JO10-1
21 mei 9:30 Blauw Wit '34 JO10-2 FC Burgum JO10-4
21 mei 9:30 Blauw Wit '34 JO10-8 Drachtster Boys JO10-3
21 mei 9:30 Blauw Wit '34 JO9-7 Friesland JO9-1
21 mei 9:45 Heerenveense Boys JO10-4 Blauw Wit '34 JO10-3
21 mei 9:50 Blauw Wit '34 JO10-7 AVV JO10-1
21 mei 10:00 Kids United JG2JM Blauw Wit '34 JG2
21 mei 10:00 Blauw Wit '34 JO19-1 Urk JO19-1
21 mei 10:00 Nicator JO14-1JM Blauw Wit '34 JO14-2
21 mei 10:00 Blija JO12-1 Blauw Wit '34 JO12-2
21 mei 10:00 Blauw Wit '34 JO12-5 MKV'29 MO12-1
21 mei 10:00 SJO Warga WWS JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-7
21 mei 10:00 Beetgum JO10-1 Blauw Wit '34 JO10-4
21 mei 10:00 Blauw Wit '34 JO10-6 Scharnegoutum'70 JO10-2
21 mei 10:00 Blauw Wit '34 JO8-3 SC Franeker JO8-2
21 mei 10:00 csv Be Quick Dokkum JO8-3 Blauw Wit '34 JO8-9
21 mei 10:00 Terschelling MO13-1 Blauw Wit '34 MO13-1
21 mei 10:05 Blauw Wit '34 JO13-3 Leovardia JO13-4
21 mei 10:15 Beetgum JO14-1 Blauw Wit '34 JO14-3
21 mei 10:15 FC Burgum JO14-2 Blauw Wit '34 JO14-4
21 mei 10:15 Heerenveense Boys JO11-1JM Blauw Wit '34 JO11-1
21 mei 10:15 FC Burgum MO11-1 Blauw Wit '34 MO11-1
21 mei 10:30 HZVV JG1 Blauw Wit '34 JG1JM
21 mei 10:30 HFC '15 JO13-1 Blauw Wit '34 JO13-1
21 mei 10:30 Marrum JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-3
21 mei 10:30 V.V. Heerenveen JO8-1 Blauw Wit '34 JO8-2
21 mei 10:45 Blauw Wit '34 JG2 Top Kids JG1
21 mei 10:45 Kids United JG2JM Blauw Wit '34 JG2
21 mei 10:45 Blauw Wit '34 JO14-1 LAC Frisia 1883 JO14-1
21 mei 10:45 Makkum JO13-1 Blauw Wit '34 JO13-2
21 mei 10:45 SSS'68 JO12-1JM Blauw Wit '34 JO12-4
21 mei 11:15 Blauw Wit '34 JG1JM HZVV JG1
21 mei 11:25 Blauw Wit '34 JO12-1 FVC JO12-1
21 mei 11:25 Blauw Wit '34 JO11-2 SC Franeker JO11-1
21 mei 11:30 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 Blauw Wit '34 JO17-4
21 mei 11:35 Blauw Wit '34 JO17-6 SC Bolsward JO17-3
21 mei 12:00 DTD JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-4
21 mei 12:30 Blauw Wit '34 2 Balk 2
21 mei 12:30 Blauw Wit '34 JO17-3 S.V. Oosterwolde JO17-2
21 mei 12:30 Be Quick D JO17-2 Blauw Wit '34 JO17-5
21 mei 12:30 V.V. Heerenveen JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-1
21 mei 12:30 Blauw Wit '34 JO15-2 S.C. Stiens JO15-1
21 mei 12:30 VIOD VR1 Blauw Wit '34 VR1
21 mei 13:00 V.V. Heerenveen MO17-2 Blauw Wit '34 MO17-2
21 mei 13:00 Blauw Wit '34 MO13-2 St.Annaparochie MO13-1
21 mei 13:30 Blauw Wit '34 6 Wykels Hallum 3
21 mei 13:30 St.Annaparochie JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-2
21 mei 13:55 Zeerobben JO19-2 Blauw Wit '34 JO19-3
21 mei 14:00 Bargeres G1JM Blauw Wit '34 G1JM
21 mei 14:15 Blauw Wit '34 5 vv Nijland 2
21 mei 14:30 Oeverzwaluwen 2 Blauw Wit '34 3
21 mei 14:30 Blauw Wit '34 7 SC Franeker 5
21 mei 14:45 FC Burgum 3 Blauw Wit '34 4
21 mei 14:45 Blauw Wit '34 JO17-1 Hoogezand JO17-1
21 mei 15:00 Blauw Wit '34 1 vv Winsum 1
21 mei 15:30 Blauw Wit '34 8 Holwerd 2
23 mei 19:00 Blauw Wit '34 2 (zaal) Friesland 4 (zaal)
23 mei 19:00 Blauw Wit '34 JO13-3 Drachtster Boys JO13-3
23 mei 20:00 Blauw Wit '34 8 (zaal) Leeuwarder Zwaluwen 5 (zaal)
23 mei 20:00 Blauw Wit '34 VR2 Leeuwarder Zwaluwen VR2
23 mei 21:00 Blauw Wit '34 9 (zaal) Friesland 1 (zaal)
24 mei 19:00 Scharnegoutum'70 4 Blauw Wit '34 9
24 mei 19:00 ONB JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-2
24 mei 19:30 Beetgum JO17-1 Blauw Wit '34 JO17-4
24 mei 19:30 Blauw Wit '34 JO17-5 Drogeham JO17-1
24 mei 19:30 FC Assen MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-1
24 mei 19:30 Blauw Wit '34 VR1 FC Burgum VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!