Scheidsrechters

Scheidsrechters

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
02 dec 19:30 Blauw Wit '34 45+2 Leovardia 45+2
02 dec 19:30 Leeuwarder Zwaluwen 35+1 Blauw Wit '34 35+1
02 dec 19:30 ST WWS/Warga VR18+1 Blauw Wit '34 VR18+1
02 dec 20:00 Blauw Wit '34 35+1 FVC 35+1
02 dec 20:00 Blauw Wit '34 VR18+1 GAVC VR18+1
02 dec 20:30 FVC 45+2 Blauw Wit '34 45+2
02 dec 20:30 Warga 35+1 Blauw Wit '34 35+1
02 dec 21:00 Blauw Wit '34 45+2 Nicator 45+2
02 dec 21:00 Blauw Wit '34 35+1 WWS 35+1
02 dec 21:00 Akkrum VR18+1 Blauw Wit '34 VR18+1
02 dec 21:30 S.C. Stiens 45+1 Blauw Wit '34 45+2
02 dec 21:30 Blauw Wit '34 VR18+1 Blue Boys VR18+1
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO9-8 Buitenpost JO9-2
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO9-6 Oldeboorn JO9-1
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO8-5 Tzum JO8-1
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO8-2 Hardegarijp JO8-1
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO9-2 FVC JO9-2
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO10-6 SJO Warga WWS JO10-2JM
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO14-3 Blauw Wit '34 JO14-2
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO9-4 SJO DFC JO9-1
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO10-1 FVC JO10-1
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO11-3 SJO Warga WWS JO11-1
03 dec 08:30 Blauw Wit '34 JO12-2 Wardy JO12-1
03 dec 08:45 LSC 1890 JO12-2 Blauw Wit '34 JO12-6
03 dec 08:45 I. de Vries LAC Frisia 1883 JO15-3 Blauw Wit '34 JO15-4
03 dec 08:45 T. Dijkstra Minnertsga JO9-1JM Blauw Wit '34 JO9-9
03 dec 08:45 LAC Frisia 1883 JO9-3 Blauw Wit '34 JO9-3
03 dec 09:00 SJO DFC JO8-1 Blauw Wit '34 JO8-3
03 dec 09:00 FC Birdaard JO8-1 Blauw Wit '34 JO8-1
03 dec 09:00 SJO RSC JO10-2 Blauw Wit '34 JO10-3
03 dec 09:00 K. Greidanus Oosterlittens JO9-3 Blauw Wit '34 JO9-7
03 dec 09:15 Blauw Wit '34 JO12-1 Nicator JO12-1JM
03 dec 09:30 Blauw Wit '34 JO11-5 FC Birdaard JO11-1
03 dec 09:30 Blauw Wit '34 JO10-4 V.V. Heerenveen JO10-4
03 dec 09:30 SDS JO8-2 Blauw Wit '34 JO8-4
03 dec 09:30 Blauw Wit '34 JO10-2 vv Sneek Wit Zwart JO10-2
03 dec 09:55 Blauw Wit '34 JO12-4 SJO Arum/Stormvogels '64 JO12-1
03 dec 09:55 Blauw Wit '34 JO11-4 SC Franeker JO11-2
03 dec 10:00 W. de Vries Blauw Wit '34 JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-1JM
03 dec 10:00 Mevr. T.S.M. Haarman LAC Frisia 1883 JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-1
03 dec 10:00 HZVV JG1 Blauw Wit '34 JG2JM
03 dec 10:00 H. Basaidi Blauw Wit '34 JO17-2 Drachten JO17-1
03 dec 10:00 Zwaagwesteinde JO13-1 Blauw Wit '34 JO13-2
03 dec 10:00 S.C. Stiens JO9-3 Blauw Wit '34 JO9-5
03 dec 10:10 Zeerobben JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-1
03 dec 10:10 Leeuwarder Zwaluwen MO11-1 Blauw Wit '34 MO11-1
03 dec 10:15 V en V'68 JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-2
03 dec 10:15 Anoniem Gorredijk JO10-2 Blauw Wit '34 JO10-7
03 dec 10:25 Drachten JG1JM Blauw Wit '34 JG2JM
03 dec 10:30 J. Visser Mulier MO13-1 (9-tal) Blauw Wit '34 MO13-2
03 dec 10:30 LAC Frisia 1883 JO11-2 Blauw Wit '34 JO11-1
03 dec 10:45 Workum JO12-2 Blauw Wit '34 JO12-5
03 dec 10:45 H. van der Wal FC Assen MO17-1 Blauw Wit '34 MO17-1
03 dec 10:50 Kids United JG2JM Blauw Wit '34 JG2JM
03 dec 11:00 J.S. Slager Blauw Wit '34 JO13-1 Rohda R. JO13-1JM
03 dec 11:00 Marrum JO10-2 Blauw Wit '34 JO10-5
03 dec 11:15 H. Bosch SC Genemuiden JO17-1 Blauw Wit '34 JO17-1
03 dec 11:20 Blauw Wit '34 JO15-2 Minnertsga JO15-1JM
03 dec 11:40 Blauw Wit '34 JO13-4 SJO Warga WWS JO13-1
03 dec 11:45 R.P. van de Witte Blauw Wit '34 2 Buitenpost 2
03 dec 12:00 A. de Zeeuw SC Berlikum JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-2
03 dec 12:00 K.M. Gorter Blauw Wit '34 JO15-3 SJO DFC JO15-1
03 dec 12:25 Blauw Wit '34 JO13-3 Wykels Hallum JO13-2JM
03 dec 12:30 Be Quick D JO17-2 Blauw Wit '34 JO17-3
03 dec 13:00 Blauw Wit '34 MO15-2 SC Franeker MO15-1
03 dec 13:10 Blauw Wit '34 MO17-2 Hardegarijp MO17-1
03 dec 13:30 P. Hoekstra VCR 2 Blauw Wit '34 5
03 dec 13:35 Blauw Wit '34 3 Workum 3
03 dec 13:45 Blauw Wit '34 VR2 De Sweach VR1
03 dec 13:55 Blauw Wit '34 10 S.C. Stiens 6
03 dec 14:00 R.W. de Wit vv Winsum 1 Blauw Wit '34 1
03 dec 14:30 ST BMJ VR1 Blauw Wit '34 VR1
03 dec 14:30 Makkum 3 Blauw Wit '34 6
03 dec 15:00 S. Wijnja ST FC Meppel/Alcides JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-1
03 dec 15:00 Blauw Wit '34 MO15-1 ST Buitenpost/WTOC MO15-1
03 dec 15:50 Blauw Wit '34 4 Leeuwarder Zwaluwen 5
05 dec 19:30 J de Groot Golden Oldies 1 (zaal) Blauw Wit '34 7 (zaal)
06 dec 21:00 J de Klein SC Flamingo 3 (zaal) Blauw Wit '34 5 (zaal)
07 dec 18:15 Blauw Wit '34 JO17-3 ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO17-1
07 dec 19:00 E.H.M. Denissen Blauw Wit '34 2 (zaal) Blauw Wit '34 1 (zaal)
07 dec 19:00 K.J. Bultema Hardegarijp JO17-1 Blauw Wit '34 JO17-2
07 dec 19:30 Wardy JO17-1 Blauw Wit '34 JO17-4
07 dec 20:00 FVC 3 Blauw Wit '34 8
07 dec 21:30 VC Trynwalden zaal 1 (zaal) Blauw Wit '34 9 (zaal)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!