Cookie beleid Blauw Wit '34

De website van Blauw Wit '34 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Veiling Cambuurshirt v/d Streek en keepershandschoenen Zeinstra voor deelname internationaal toernooi JO13-1

1 mei 2017 17:00

Tijdens het Pinksterweekend doet Blauw Wit '34 JO13-1 mee aan een internationaal toernooi in Denemarken.

Tijdens het pinksterweekend doet Blauw Wit ’34 JO13-1 mee aan een internationaal toernooi in Denemarken. Dit toernooi vindt plaats in Haderslev. Ten behoeve van dit voetbal weekend veilt JO13-1 een origineel gesigneerd wedstrijdshirt van Cambuur held Sander van der Streek én de keepershandschoenen van Harm Zeinstra welke hij heeft gedragen tijdens de wedstrijd Cambuur - Eindhoven.

De veiling is inmiddels gestart en eindigt op 13 mei. Op deze dag speelt Blauw Wit ’34 zijn laatste competitie wedstrijd tegen Buitenpost. Tijdens deze laatste wedstrijd van het seizoen houdt Blauw Wit ’34 JO13-1 diverse acties zoals de veiling, een loting en verkoop van limonade en broodjes worst. Het geld wat ze hiermee inzamelen komt geheel ten goede van het internationale voetbal toernooi in Haderslev, Denemarken.

U kunt bieden op dit geweldige item via de facebook pagina van Blauw Wit ’34 of via de lijst die hangt in de kantine van Blauw Wit ’34.

Online een bod op 1 van de items uitbrengen? Ga naar https://www.facebook.com/blauwwit34/ en laat een bericht achter met naam en bedrag.

Het wedstrijdshirt van sander van der Streek staat inmiddels op € 100,-.

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!