De JO-9 van Blauw Wit '34 schittert op het NK
In Steenwijk verzamelden zich de 32 beste JO9-teams van Nederland voor een spannende finaledag. Blauw Wit ’34 was goed vertegenwoordigd met zowel JO9-1 als JO9-2. De JO9-2 had zich geplaatst tijdens de voorrondes in Burgum, terwijl JO9-1 een wildcard ontving.
Gedurende de dag speelden de teams zes wedstrijden van 22 minuten. En wat voor wedstrijden! Onder wisselende weersomstandigheden, met veel strijd en energie. Prachtige penalty thrillers bepaalden de uitslagen. Het hoogtepunt was de overwinning op Frisia, altijd een bijzondere prestatie. Het plezier en de leermomenten waren volop aanwezig, onze kinderen hebben veel geleerd.
Voor onze ambitieuze jonge spelers van Blauw Wit ’34 was het een fantastische ervaring. We eindigden als 22e en 30e, een resultaat waar we trots op zijn.
Wist je dat deze teams na de zomervakantie worden samengevoegd tot één hoofdklasseteam met 15 spelers, zonder onderscheid in niveau? Voortaan noemen we ze team Blauw en Wit. Ze gaan door de week gemixt trainen en tijdens de winterstop onderling rouleren. Zo leren alle kinderen binnen dit team met elkaar samenspelen. Blijf ze volgen, want je gaat nog veel mooi voetbal van ze zien in de komende jaren.