Blauw Wit ’34 op bezoek bij VV Workum: kan de opmars worden voortgezet?

Zaterdagmiddag staat voor Blauw Wit ’34 de uitwedstrijd tegen VV Workum op het programma. Op sportpark De Rolpeal in Workum wordt om 15.00 uur afgetrapt voor het duel in de eerste klasse H. De Leeuwarders willen het goede resultaat van afgelopen zaterdag een vervolg geven en hun positie in de bovenste regionen van de ranglijst versterken.

Beide ploegen troffen elkaar dit seizoen al in de poulefase van de KNVB-beker. Op 1 september eindigde de ontmoeting tussen VV Workum en Blauw Wit ’34 in een 1-1 gelijkspel. Beide teams zijn dus aan elkaar gewaagd, wat een interessante voorbode is voor de competitiewedstrijd van zaterdag.Ditmaal staan er competitiepunten op het spel. Blauw Wit ’34 zal proberen het verschil te maken en de punten mee te nemen naar Leeuwarden, terwijl Workum voor eigen publiek op een goed resultaat zal azen.

Kan Blauw Wit ’34 de punten meenemen?
Voor Blauw Wit ’34 ligt er een mooie kans om de aansluiting met de top van de eerste klasse H te behouden. Daarvoor zal de ploeg opnieuw scherp moeten zijn, want Workum zal de punten niet zomaar cadeau doen. Met het vertrouwen na de overwinning op VKW zijn er in ieder geval voldoende aanknopingspunten voor de Leeuwarders.
De vraag is of Blauw Wit ’34 de goede lijn kan doortrekken, of dat Workum op eigen veld voor een verrassing zorgt.

Zaterdag 10 oktober 2026
Sportpark De Rolpeal,Workum
Aftrap: 15.00 uur