G-voetbal de nieuwste tak van c.v.v. Blauw Wt '34

In het jubileumjaar 2009 is de c.v.v. Blauw Wit '34 gestart met G-Voetbal. G-voetbal is voor mensen die graag willen voetballen maar die door een lichamelijke of geestelijke beperking niet deel kunnen nemen aan het reguliere voetbal. Sinds de tachtiger jaren organiseert de KNVB officieel competitievoetbal voor G-voetballers. Bij G-voetbal wordt gespeeld op een half veld met kleine doelen en teams van zeven spelers. Uitgangspunt voor het G-voetbal is:

Doe normaal wat normaal kan en speciaal wat speciaal moet.

Bekijk hier een reportage gemaakt door GPTV over het G-Voetbal bij de c.v.v. Blauw Wit '34

Waarom G-voetbal bij Blauw Wit
Blauw Wit ’34 is niet een vereniging die uitsluitend denkt en doet aan voetbal. Het is een vereniging die ook maatschappelijke betrokkenheid een belangrijk uitgangspunt voor de vereniging vindt.Mensen met een beperking moeten als vanzelfsprekend normaal kunnen functioneren in de maatschappij. Dit betekent dat mensen met een beperking ook in de gelegenheid moeten worden gesteld te kunnen voetballen in competitieverband. Blauw Wit ’34 wil daarom deze mogelijkheid bieden.

Wat houdt dat nu precies in "Blauw Wit ‘34 en G-voetbal"
Begin 2009 is Blauw Wit ’34 gestart met G-voetbal voor de jeugd in de leeftijd van ongeveer 6 – 18 jaar
Er wordt wekelijks getraind en af en toe ook deelgenomen aan toernooitjes. Voor  het seizoen 2010 /2011 is het streven met minstens één team mee te doen aan de noordelijke KNVB-competitie voor G-voetbal.
Naast het voetballen zijn er ook andere leuke activiteiten binnen de vereniging (zie jeugd / jeugdactiviteiten)



Commissie G-voetbal
De commissie G-voetbal heeft van het bestuur de opdracht gekregen het G-voetbal binnen de vereniging op te zetten. De commissie bestaat uit de onderstaand leden:
Jaap Spieker
coördinator G-voetbal
Engbert Boneschansker
commissielid-trainer
Henk Buning
trainer
Jan de Pee
commissielid
Anton de Bruin
commissielid

Praktische informatie
  • Voor wie? Voor kinderen die graag willen voetballen maar door hun handicap niet deel kunnen nemen aan het reguliere voetbal.
  • Waar & wanneer? De trainingen worden gehouden op woensdagmiddag op ons mooie sportcomplex Wiarda te Goutum.
  • Hoe kan ik me aanmelden? Via email naar ledenadministratie@blauwwit34.nl of door het inleveren van een ingevuld aanmeldingsformulier (zie: Informatie / Aanmelden leden). Na aanmelding word je uitgenodigd om een paar keer deel te nemen aan de trainingen. Daarna bekijken we of G-voetbal iets voor jou is.
  • Meer informatie nodig? Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met de coördinator G-voetbal Jaap Spieker  058-2802697 of  0653953756